Hakkımızda

   ALANYA VİNÇ ASANSÖR ÇOBANOĞLU EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

Taşınma Tarihinizden Belli Bir Süre Önce Ekspertizlerimiz Tarafından Eviniz Ziyaret Edilip Eşyalarınız Analiz Edilir. Bu Ön Çalışma Ile Kullanılacak Malzeme, Eleman Sayısı, Dış Cephe Asansörünün Kurulup Kurulmayacağı Ve Özel Istekleriniz Sözleşme Işlemleriniz Sonuçlanır. Daha Sonra Belirlediğiniz Gün Ve Saate Göre Taşınma Işlemi Gerçekleşir.Önemle Belirtmek Gerekmektedir Ki ALANYA VİNÇ ASANSÖR ÇOBANOĞLU EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK Hiçbir Şart Altında Taşeron Firma Ya Da Toplama Eleman Kullanmaz. Bünyemizde Bulunan Kendimize Ait Araçlarımız Ve Profesyonel Kadrolu Ekibimiz Ile Türkiye’nin Tüm Illerine Seyahat Ederek Faaliyet Göstermekteyiz.

STANDART EVDEN EVE TAŞIMA

Tüm mobilya grubu eşyalarınız demonte edildikten sonra ambalajlanıp, yeni adresinizde uygun gördüğünüz yerlere kurulur.
Koltuk takımları, yatak, baza ve benzeri kirlenecek eşyalarınız kirlenmemesi için öncelikle streç film ile sarılır. Sonrasında da zarar görmemesi için, pat pat ve özel kılıflarımız ile ambalajlanır.Çamaşır ve bulaşık makinenizin bağlantıları itina ile sökülerek cihazlara en uygun şekilde ambalajlanır ve yeni adresinizde kurumu yapılır.Eşya alınacak ve yüklenecek dairelerin yüksekliği ve konumuna göre, dış cepheden harici asansör kurularak eşyalarınızın yükleme ve boşaltma işlemi yapılır.

ALANYA VİNÇ ASANSÖR ÇOBANOĞLU EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK

Ev taşımasının ne kadar yorucu olduğunu bizden iyi kimse bilemez. İş hayatınızın yoğunluğu ve genel sorumluluklarla beraber taşınmak size çok yorucu gelebilir. Biz de ALANYA VİNÇ ASANSÖR ÇOBANOĞLU EVDEN EVE TAŞIMAÇILIK Taşıma anlayışıyla size yardımcı olmaktayız. Bu sayede de size sadece yeni yuvanızın keyfini sürmek kalır.